wtyczki społecznościowe

Przyciski społecznościowe dostarczyły profilki.pl

sobota, 4 listopada 2017

Warsztaty z Bligu- Kartki z kwiatami z foamiranu

Tydzień temu w Warsztacie odbyło się kolejne twórcze spotkanie. Tym razem pod okiem Agaty Araszkiewicz- Bligu poczyniłyśmy foamiranowe kwiaty i kartki z ich wykorzystaniem. Agata tworzy przepiękne kompozycje na swych pracach- zachwycone jej kartkami, albumami czy scrapami, wiedziałyśmy, że warsztaty będą wspaniałą okazją do podpatrzenia Agaty przy pracy, a przede wszystkim nauczenia się od niej technik, jakie wykorzystuje w swej twórczości. W skupieniu przez ponad pięć godzin pracowałyśmy, by z satysfakcją podsumować - było cudnie! Agata potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę w usystematyzowany sposób i wręcz zaraża pasją :) Zapewniła nam podczas warsztatów fantastyczną atmosferę i przepiękne materiały od takich firm jak Piątek Trzynastego, Miszmasz Papierowy, Rzeczy z Papieru, a także maski od nowego producenta - Cabola Studio, które niebawem można będzie zakupić w Warsztacie...

Zobaczcie fotorelację:Na koniec kilka moich prac: box, do którego wykorzystałam kwiatki powarsztatowe i dwie kartki z samych warsztatów:
 


2 komentarze:

  1. Utalentowana Pani instruktor, zdolne kursantki, przyjazne miejsce, wspaniałe produkty do wykorzystania - czego chcieć więcej :) nic dziwnego, że powstało tyle pięknych dzieł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Très admirative de vos créations florales.
    J'adore ! Quel dommage que je sois si loin de vous.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Zapraszam ponownie!