wtyczki społecznościowe

Przyciski społecznościowe dostarczyły profilki.pl

środa, 30 marca 2016

Co słychać w Niepowtarzlnej Kartce?

Kochani, tego posta byłam Wam winna już dawno temu, ale brak czasu uniemożliwiał mi skutecznie realizację bardzo wielu planów, między innymi związanych z blogiem. 1 marca tego roku otworzyliśmy wraz z mężem  Warsztat Niepowtarzalnej Kartki. Jest to miejsce do którego wywiozłam poza nasz dom całą swą pracownię, miejsce gdzie na dość dużej przestrzeni zorganizowaliśmy miejsce do pracy, sklep z naszymi (Niepowtarzalnej Kartki i Story Wood) pracami i z materiałami do różnych technik - decoupage, scrapbooking, czy mixedmedia, a także wygodne miejsce do prowadzenia warsztatów i kreatywnych urodzin.
Mija właśnie pierwszy miesiąc naszej działalności i możemy powiedzieć, że jest super! Nie będę zanudzać Was dziś wieloma wątkami, sprawami, jakie są związane z naszą pracą, dziś o warsztatach dla dzieci tylko kilka słów.
Spotykamy się raz w tygodniu (od kwietnia już w dwóch grupach!), by tworzyć prace w ramach różnych technik rękodzieła. W marcu stworzyliśmy kartki, decoupage na drewnianych jajkach, wianek na drzwi i na koniec notesy. Dopiero ostatnie zajęcia udało mi się sfotografować, niestety nie mam wszystkich pięknych prac na zdjęciach,  w przyszłości będę się starała uchwycić ich więcej, bo na prawdę jest co pokazać i podziwiać! Tym razem na bazach notesowych z Eco Scrapbooking pojawiły się dekoracje z papierów Altair Art, zapraszam do obejrzenia, a na końcu posta polecam link, który przeniesie Was do naszego fanpage na Facebooku, polubcie nas i bądźcie na bieżąco :)

Prawda, że cudnie?


 


4 komentarze:

 1. Wspaniałe prace, aż trudno uwierzyć, że wyszły spod tak małych rączek. Te rączki muszą być bardzo zdolne :)
  Życzę powodzenia w dalszej działalności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe prace, aż chciałoby się popracować w takiej atmosferze i przy takim towarzystwie! Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej działalności ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się te notesy, zdolni uczniowie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Zapraszam ponownie!