wtyczki społecznościowe

Przyciski społecznościowe dostarczyły profilki.pl

niedziela, 28 czerwca 2015

NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLENGO

W piątek wielu z nas przeżywało mniej lub bardziej zakończenie roku, każdy miał do tego swe własne powody - dzieciaki swoje, rodzice swoje a jeszcze inne nauczyciele... Mnie sporo wzruszeń dostarczyło rozstanie z nauczycielką Stasia, sympatyczną i bardzo dobrą wychowawczynią zeróweczki, do jakiej uczęszczał. Sporo emocji i totalne przemęczenie tym ostatnim  tygodniem spowodowało, że się rozkleiłam na dobre... Bardzo mi przykro także dlatego, że nie zdążyłam obfotografować wszystkich prac, a przede wszystkim biedronkowego albumiku dla naszej Pani Agnieszki :(

Od września nowe obowiązki, a tymczasem planujemy jeszcze, szukamy miejsc na dłuższe i krótsze wypady, cieszymy z luzu jaki daje ten letni czas. No może nie do końca dla mnie takiego luzu, bo czeka mnie również sporo pracy. Lato to oczywiście czas wzmożonej pracy nad ślubnymi pamiątkami ale także warsztaty dla dzieci, które prowadzę w Szamotulskim Ośrodku Kultury. Wszystkich, którzy do Szamotuł mają blisko zachęcam do zapoznania się z ofertą i jak najszybsze zapisanie się na wybrane zajęcia- chętnych jest dużo, a miejsca niestety ograniczone, poniżej link do strony SZOKu:

 
Wracając do prac, które na zakończenie roku były wręczane nauczycielom:A co do planów na wakacje... postanowiłam, że codziennie zrobię krótką notkę zawierającą informację, jak każdy z tych dni wyglądał, dwa miesiące mijają tak błyskawicznie, warto zatrzymać to we wspomnieniach :)
W jakiej formie będzie to notka jeszcze nie wiem, ale marzy mi się jakiś albumik... zobaczymy :)

Udanych wakacji, urlopów i letnich przygód!


3 komentarze:

  1. Jestem pod wrażeniem! Tyle pomysłów, a co jeden to piękniejszy, a wszystkie po prostu cudowne. Pudełeczko z proporczykami w serduszka rewelacja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne prace! Wspaniałe pudełko, wyjątkowy album - na pewno ocaliłaś nim wspomnienia!

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny pomysł z tymi wiszącymi chorągiewkami :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Zapraszam ponownie!