wtyczki społecznościowe

Przyciski społecznościowe dostarczyły profilki.pl

poniedziałek, 22 grudnia 2014

PRZEDŚWIĄTECZNE SZALEŃSTWO

Witajcie w ten niezwykły poniedziałek :) Mam nadzieję, że milej Wam dziś upływa czas wiedząc, że ten tydzień będzie nieco krótszy, piękniejszy, weselszy i pełen świątecznej atmosfery. Taki poniedziałek nie straszny i bardzo przyjemny z tak cudną perspektywą :).

Zanim jednak w środę wieczorem usiądziemy do kolacji wigilijnej nabiegamy się jeszcze za prezentami, sprzątając, gotując, czy dopinając przed świętami sprawy zawodowe. 
Dla nas, dla mnie i mojego męża,  te ostatnie tygodnie były szalone, jeszcze krótsze niż zwykle w grudniu i totalnie zakręcone. Jak niektórzy z Was wiedzą Niepowtarzalna Kartka jako firma wprowadziła od niedawna do sprzedaży drewniane ozdoby Story Wood i jak się okazało bardzo szybko, zyskała wielu fanów i klientów! Wasza reakcja na drewienka była dla nas ogromnym zaskoczeniem, ale i radością, to niezwykłe uczucie trafiać za pośrednictwem swych prac do Waszych domów :) Dziękujemy z całego serca! 

To tyle tłumaczeń i mini podsumowań, chciałabym pokazać dziś co powstało i dla kogo w ostatnich dniach, ale by nie tworzyć kilometrowego posta :) podlinkowałam najważniejsze trzy:

Wczoraj dla UHK Gallery Inspiracje
to już ostatni odcinek z naszego cyklu ze Stasiem...


Także wczoraj dla Pracowni Rękodzieła SZOK
na wyzwanie dotyczące świątecznego blasku:


 A dzisiaj zapraszam ponownie na bloga
UHK Gallery Inspiracje do obejrzenia girlandy...


Pozdrawiam serdecznie!
Milena

1 komentarz:

  1. Niesamowicie pięknie u Ciebie, czuć świąteczne, rodzinne ciepełko :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Zapraszam ponownie!