wtyczki społecznościowe

Przyciski społecznościowe dostarczyły profilki.pl

środa, 3 września 2014

SZAMOTULSKI RĘKODZIELNIK

...we wspomnieniach, ale skupię się dziś jedynie na tym co się działo pod namiotem Niepowtarzalnej Kartki :)
Jak wcześniej już pisałam, nagłaśniałam i zapraszałam Rękodzielnik Szamotulski odbył się w ostatnią niedzielę wakacji- 31 sierpnia w szamotulskim Parku Zamkowym. Nie będę ukrywać, że przygotowanie tej imprezy kosztowało mnie sporo czasu i stresu, gdyby nie to, że razem ze mną ogarniały to przedsięwzięcie Alicja, Agata i Linda, odpuściłabym sobie już kilka tygodni temu napotykając na kolejne trudności... Całe szczęście nie odpuściłyśmy, dopięłyśmy swego i mimo, że w dzień imprezy załamała się pogoda ( a wraz z nią i ja) to nasz jarmark i to co wokół niego się zadziało okazało się bardzo pozytywnym wydarzeniem, które cały czas wspominamy z entuzjazmem planując kolejną edycję!
Jak wspomniałam dziś tylko o kartkowej stronie, a konkretnie o spotkaniu promującym nowe papiery UHK Gallery, które nazwałyśmy Bonjour Mademoiselle! Warunki polowe, a nawet mało eleganckie, ale zabawa świetna, atmosfera twórcza, a efekt pracy... zobaczcie sami! A o samym Rękodzielniku Szamotulskim niebawem kilka słów jeszcze napiszę!

Milena3 komentarze:

  1. To był mega fantastyczny dzień. Pogoda nie popsuła nam humorów i tworzyłyśmy w pełnym skupieniu gdyz nowe papiery UHK podbiły nasze serca. Towarzystwo wyborne, prace cudowne. Ogólnie impreza niesamowita. Dziękuje wszystkim, którzy przyłożyli do tego wydarzenia ręki zarówno ci na pierwszym jak i na drugim planie..Moc buziaków i czekam na przyszłoroczny Rękodzielnik ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zazdroszczę spotkania... a prace PRZEPIĘKNE!!! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepiękne prace powstały :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Zapraszam ponownie!