wtyczki społecznościowe

Przyciski społecznościowe dostarczyły profilki.pl

wtorek, 7 kwietnia 2015

NOWE PUDEŁKO

Witam Was tuż po świętach, dziś mam dla Was pudełko i kilka, mam nadzieję, przydatnych informacji.

Po pierwsze przypominam o trwającym na blogu Altair Art wyzwaniu - MOTYLE. To one są częstym tematem naszych wiosennych prac, wykorzystajcie to i przyłączcie się do zabawy! Wspomniane motyle przysiadły i na mojej pracy, stanowiąc jej dekorację wraz z kompozycją z kwiatów papierowych, proporczyków, ozdobnych kamyków, sznureczka, tekturowych zawijasków:

Po drugie- PUDEŁKO.
Zdecydowałam się na zakup TEJ  tablicy do bigowania, przy pomocy której tworzenie pudełek jest szybkie i precyzyjne, pierwszy egzemplarz na zdjęciach powyżej powstał z papierów Altair Art,  a konkretnie z arkusza Lava Stars.

 
po złożeniu pudełko ozdobiłam kolorowymi kwiatkami, wyciętymi motylkami i proporczykami  Altair Art.

Po trzecie- informacja dla osób, które uczestniczą lub chciałyby dołączyć do warsztatów prowadzonych przeze mnie w Pracowni Rękodzieła SZOK- zapraszam już od 9 kwietnia, głównym tematem na najbliższe dwa miesiące będzie papier, poniżej plakat


3 komentarze:

 1. Świetne pudełko. Mnie interesuje ta tablica do robienia pudełek. Faktycznie jest dobra, precyzyjna? Bo ja miałam tablicę do bigowania i musiałam ją zwrócić... Była niedokładna... A pudełka lubię!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ula, ja bardzo niechętnie sięgam po wszelkie gadżety, to moja siostra zawsze potrafi celnie wyłapać takie przydasie, które faktycznie się sprawdzają :) To ona przekonała mnie do zakupu tej bigownicy i powiem od razu, że jestem bardzo zadowolona, z czystym sumieniem polecam mimo, że zrobimy na niej jedynie kwadratowe pudełka, a do zwykłego bigowania mam Scor Pal i też jest ok

   Usuń
 2. Piękne pudełko - i bardzo zachęca do uzycia tej bigownicy :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Zapraszam ponownie!