wtyczki społecznościowe

Przyciski społecznościowe dostarczyły profilki.pl

środa, 1 maja 2013

MAJÓWKA Z NIEPOWTARZALNĄ KARTKĄ I...

Made by Groszek!!! -
to pierwsza z niespodzianek jaką zaprezentujemy Wam w ciągu najbliższych trzech dni: Linda, którą na pewno wielu z Was podgląda na blogu Made by Groszek lub na FB o TUTAJ :) jest od dziś pracownikiem Niepowtarzalnej Kartki! Cieszy nie to ogromnie, bo pozyskanie takiej utalentowanej i wszechstronnej osoby niesie za sobą wiele korzyści :)))
Linda jest projektantką na kilku blogach sklepowych i inspiracyjnych - szczegóły na jej blogu, od miesiąca przejęła prowadzenie warsztatów w Pracowni Rękodzieła (i już okazuje się, że powstanie kolejna grupa), jej prace doceniane są zarówno przez inne tworzące osoby jak i klientów, którzy bardzo chętnie zamawiają kartki, pamiątki, upominki i biżuterię z logo Made by Groszek - polecam stronę na FB by być na bieżąco.

Prywatnie mama dwóch małych urwisów, żona dużego urwisa ;) i ...moja siostra :) młodsza zresztą...
Wielbicielka dobrej literatury szczególnie gotyckich, mrocznych klimatów ale i klasyki, oraz muzyki brzmiącej ciężko :).

Prace Lindy są także wyraźnie inspirowane jej zainteresowaniami i niekiedy zaskakują interpretacją tematu - dzięki temu są cenione jako oryginalne i niebanalne pomysły na obdarowanie osób o wyrafinowanym guście. Celowo nie wklejam ich zdjęć, zresztą trudno byłoby wybrać przykłady wśród tylu pięknych prac - odsyłam na bloga Lindy gdzie utkniecie pewnie na dłużej...

To pierwsza z naszych majówkowych niespodzianek - druga dotyczy tych czytelników naszych blogów którzy jednocześnie stanowią grupę naszych klientów - oto ogłoszenie:

 WSZYSTKIE ZAMÓWIONE KARTKI 
W DNIACH 1-3 MAJA 2013
OBJĘTE SĄ DARMOWĄ WYSYŁKĄ!*

* dotyczy zakupów kartek (nie obejmuje pudełek i pozostałych pamiątek)
 z opcją wysyłki "list polecony ekonomiczny"
 na portalu Dawanda lub złożonych bezpośrednio:
niepowtarzalnakartka@onet.eu
groszek1@poczta.onet.eu

Zatem tyle informacji na początek
 - a teraz zachęcamy do zabawy na naszych stronach na Facebooku:
Niepowtarzalna Kartka
Made by Groszek
 
 

  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Zapraszam ponownie!